Facebook iş ilanları verecek Sosyopat Dijital Çözümler

A man poses with a magnifier in front of a Facebook logo on display in this illustration taken in Sarajevo, Bosnia and Herzegovina, December 16, 2015. REUTERS/Dado Ruvic/Illustration/File Photo GLOBAL BUSINESS WEEK AHEAD PACKAGE - SEARCH "BUSINESS WEEK AHEAD JULY 25" FOR ALL IMAGES - RTSJGEL
Facebook, birçok sosyal medya platformunun işine göz dikiyor bunun bir yenisi de LinkedIn oldu diyebiliriz. Şu an LinkedIn’de bulunan iş ilanlarının aynısını Facebook kendi platformuna taşıyor.

İşletmelere sunduğu hizmetlerle dünya genelinde oldukça fazla müşterisi olan Facebook, Snapchat dışında kalan tüm hayata geçirilmiş fikirleri kendi alanına uyarlamaya devam ediyor. Snapchat’te neden geç kaldığı ise merak konusu. Burada ki açığı ise Instagram alanı ile kapatmaya çalışıyor. İnsanlar başta sevmesede arkadaşları Instagram hikayelerine bir şeyler gönderdikçe onlar da paylaşmak istiyor.

Henüz bir Snapchat kadar özelliği bulunmasa da filtre konusunda da oldukça yetersiz. Snapchat, kullanıcılarından aldığı yorumlarda en çok güncel olmasını sevdiklerini söylüyorlar. Şimdi ise sadece ön kamera için değil arka kamera içinde filtreler hazırlayan ve hayata sunan Snapchat’i kolay kolay alt etmesi zor gibi görünüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir