HAKKIMIZDA Sosyopat Dijital Çözümler

Hakkımızda

Sosyal Medya Çözümleri Sunuyoruz!

Sosyopat dinamik bir yapı ile kurulmuş dijital medya ekibidir ve deneyimli sosyal medya uzmanları ile markalara özel sosyal medya çözümleri geliştirip bu çözümleri uyguluyoruz. Markalara özel hedefleri belirliyor ve markanızı rakiplerinizden ayıran özelliklerin belirliyoruz. Orta ve uzun vadeli pazarlama stratejileri geliştirerek bu stratejilimizi online ve offline mecralarda hayata geçiriyoruz. Hedef kitlenizi göz önünde tutatak markanızın duruşuna ve imajına uygun olan sosyal medya mecralarını seçiyoruz.

İçerik Çözümleri Sunuyoruz!

Dijital alanda yapılacak olan çalışmaları özel günler ve marka politikalarına göre planlıyor, aylık güncel dinamiklere göre hazırlıyor ve her zaman online bir marka olmanızı sağlıyoruz. Yapılan çalışmaları aylık düzenli ve detaylı raporlarla sizlere sunarak sonraki ayların planlarını yapıyoruz. Böylece sürekli kendini geliştiren bir marka olmanızı sağlıyoruz.

Dijital Reklam Çözümleri Sunuyoruz! Sosyopat olarak ayrıca marka özelinde hazırladığımız değerli içeriklerin daha fazla kişiye veya sosyal medya üzerinde yapacağımız projelerin ulaşmasını istediğimiz niş kitleye yönelik Facebook reklam yönetimini yapıyoruz.

Basılı Reklam Hizmetlerinde Yaratıcı Çözümler Sunuyoruz!

Markalarımız için geliştirilen kampanyaların ve tanıtımların online ve offline çalışmalarınızda ekibimizle birlikte yaratıcı çözümler sunuyor, çözümleri hayata geçiriyor ve uygulama sırasında markanız adına çalışmaları tamamlıyoruz. Markanızın tanıtımı ve kampanya duyuruları için gerekli olan dergi, gazete ilanları, broşür, katalog çalışmaları gibi bütün indoor ve outdoor çalışmalarında destek veriyoruz.

Mobil Uygulama Çözümleri Sunuyoruz!

Ayrıca markalara dijital çözümler sunarken mobil uygulamalar geliştiriyor, özel uygulamalar hazırlayarak her zaman yeniliği takip etmeyi hedefliyoruz.