8 Aralık Cuma

Oyun ekipmanlarına harcanan para dudak uçuklatıyor

Oyuncu bilgisayarlarına ve ekipmanlarına harcanan paralar tam anlamıyla hayatı pimi çekilmiş bir bomba haline getiriyor. Ekipmanlara harcanan parayı bu haberimizde ele aldık.


Gün geçtikçe teknoloji çok daha pahalı bir hale gelmeye başlıyor. Aylık maaşlarımızın tümü zaten faturalara gidiyor ama birde kendi keyfimiz aldığımız telefonlar ve bilgisayarlar bazen boynumuzu büküyor. Türkiye’de oldukça fazla insanın merak ettiği sorulardan bir tanesi genel olarak insanların ele aldığı oyun konusu oluyor. Çocukların yoğun ilgi gösterdiği oyunlar artık sadece çocukların değil, yetişkinlerinde ilgi gösterdiği şeyler arasındadır. Ekipmanlara harcanan parayı bu konumuzda ele alacağız.

MEKANİK KLAVYE VE OYUNCU KOLTUĞU ÖN SIRADA!

Oyun bilgisayarı deyince akla ilk gelen şeylerden bir tanesi mekanik klavye oluyor. Mekanik klavyenin yanında oyuncu koltuğu yine en çok istenilen şeyler arasında oluyor. Ekipmanlar elbette bunlarla bitmiyor ama en çok satın alınan şeyleri sizlere söylüyoruz. Oyuncu bilgisayarlarında en önemli şey kasadır. Masaüstü bilgisayarlarda çok büyük özelliklere sahip şeyler kullanmak herkesi sevindiren bir adım oluyor. Dudak uçuklatan fiyata alınan ekipmanlar oyun oynarken kalitesini ortaya koyuyor.

EKİPMAN DENİNCE AKLA KULAKLIK GELİYOR

Ekipman denince akla ilk gelen şeylerden birisi kulaklık oluyor. Eğer sizde mekanik klavyenin detaylarını merak ediyorsanız internetten göz atabilirsiniz. Sosyopat olarak size bu haberimizde oyuncu bilgisayarlarının ne kadar maliyetli olduklarından bahsettik. Ekipman denince akla ilk gelen şeylerden bahsettik ve oyuncu bilgisayarları ile ilgili öğrenmek istediklerinizi hemen alt taraftan alanında uzman editörlerimize bildirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MEB elektronik ortam sayesinde hareket edebiliyor

MEB teknolojiyi çok sevdi ve artık onunla birlikte hareket ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı elektronik ortam sayesinde hızlı hareket edebilir bir konuma geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir