Youtube’un yeni sosyal ağı karşınızda! Sosyopat Dijital Çözümler

ekran-resmi-2016-11-14-16-21-23
Youtube için en çok beğenilen şey videoların altına gelen yorumlar oluyor. Ve en çok takipçisi olan kanallar genelde izleyenleri ile birebir iletişim halinde olanlar. İzleyenlere geri dönüş sağlamak kanalınızın kalitesini takipçi sayısını sizi takip edenlerin ise kalıcı olması için çok gerekli bir durum.

Şimdi Youtube burada dönen etkileşimi fark etmiş olacak ki bunun için henüz test aşamasında olan ve vlogbrothers kanalının hayata geçirdiği Topluluk kısmını görebilecekler. Artık paylaşım yaptıktan sonra başka bir sosyal medya platformunda değil de yine paylaşacağınız kısa bir video ile ya da görsel ile tüm takipçilerinizle iletişime geçebileceksiniz. Bu da bir nevi Youtube’un yorumlarının forum gibi olduğı şu dönemde bir hayli tutulacağa benziyor.

Artık kanallar izleyenleri yani aboneleri ile birebir iletişimi bir görsel ekleyerek ya da bir kısa video ekleyerek sunabilecek. Aynı zamanda kanal sahipleri izleyenlerine planlarından da bahsedebilecekler. Son olarak yeni attıkları video’yu embed şeklinde küçük bir kısmını paylaşarak orada olanlara da yeni video geldiğini gösterecek.

Zamanla bu özellik her kanal için açılacak böylelikle bunu deneyimlemek sizin kanalınız bir artı daha kazanmış olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir